10319
Akvarell, Reuben Chappell "Zampa. of Thurø"
Startbud200 SEK

10318
Blandteknik, "Musik" Indien
Startbud200 SEK

10315
Parti vinylskivor 7", blandade genrer
Startbud200 SEK

10304
2 st mikrofoner Roland / PRO1900
Startbud200 SEK

10303
Mobilrouther, TP-Link
Aktuellt bud200 SEK

10298
Parti fotoutrustning, varierande fabrikat
Startbud200 SEK

10296
2 st. diktafoner, Olympus
Startbud200 SEK

10295
2 st. diktafoner, Olympus
Startbud200 SEK

10294
Videokamera, Sony
Aktuellt bud300 SEK

10293
Trådlös-mus, Apple, A1296 3 Vdc
Startbud200 SEK

10292
Mikrofon, Electro-Voice, 635A
Aktuellt bud200 SEK

10291
3 st. äldre lådkameror, bl. a. Kodak, 18/1900-tal
Startbud200 SEK

10289
Mini DV / VHS-spelare JVC, HR-DVS2
Aktuellt bud200 SEK

10287
CD-spelare, Yamaha, CDX-480
Aktuellt bud200 SEK

10284
Parti elektronik, Olympus, Seiko m. fl.
Aktuellt bud200 SEK

10283
Aktuellt bud200 SEK

10281
Parti kameratillbehör, Minolta
Startbud200 SEK

10279
2 st. film/kamerastativ, Velbon och Heiwa
Startbud200 SEK

10278
2 st. kamerastativ, Field Chaser och Cullman
Startbud200 SEK

10277
TV med One Connect, Samsung, 43"
Aktuellt bud1 000 SEK

10276
Gitarrfodral, Takamine Guitars, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10274
Rullbandspelare, Tandberg, Series 84
Aktuellt bud200 SEK

10273
Vinylspelare, Garrard, SP 25 MK IV
Startbud200 SEK

10272
Pelarbord, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10269
Etsning, oidentifierad konstnär
Startbud200 SEK

10260
Parti nålmärken, Iron Maiden
Startbud200 SEK

10259
2 st litografier, Jan Zielecki
Startbud200 SEK

10258
Tryck, Pablo Picasso "Guernica"
Startbud200 SEK

10256
Målning, oidentifierad konstnär
Startbud200 SEK

10254
Oljemålning "Fest i det gröna"
Startbud200 SEK

10252
3 st tryck "blommor" Robert Further
Startbud200 SEK