10655
Vinylspelare, Pioneer
Aktuellt bud550 SEK

10656
Kassettdäck, Denon
Aktuellt bud400 SEK

10660
2+2 st högtalare, Tandberg
Aktuellt bud250 SEK

10661
Musikanläggning, Denon / Mission
Aktuellt bud800 SEK

10083
Oljemålning, Arne Edlund, Fjällmotiv
Startbud200 SEK

10128
Mugg XL "Father´s Mug" 1900-tal
Startbud200 SEK

10132
Maskinvävd matta, orientalisk, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10160
Polermaskin, Do-it, Premium 120 W
Startbud200 SEK

10161
Parti dockkläder, 18/1900-tal
Aktuellt bud350 SEK

10162
Balja, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK

10163
2 st. böcker "Gentlemannen och Lady" Tandem och DuMont Monte förlag, 2004 och 2002
Startbud200 SEK

10203
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10204
9 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10205
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10206
14 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10207
4 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK

10223
2 st stegpallar, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK

10230
5 st. leksaker, BRIO, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK

10232
Tre-hjuling samt gåbil, Nyby och Bobby car, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10233
5 par skor "Sneakers" Vans och Converse, moderna
Startbud200 SEK

10234
Sparkcykel, SMX Dynamic, "Scooter 120" 2000-tal
Startbud200 SEK

10261
5 st. besöksstolar, Swedese, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10262
Slimming Beauty Machine" 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10263
Vakuumpump, Pfeiffer, DUO-line 2.5
Aktuellt bud200 SEK

10266
Golvlampa, oidentifierat fabrikat, modern
Startbud200 SEK

10404
Skulptur/ljuslykta "Fisk" José Fraco
Startbud200 SEK

10405
Vas, "Primavera" Michael Bang, Holmegaard
Startbud200 SEK

10406
Taklampa, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK

10407
10 st. glasblommor, 1900-tal
Aktuellt bud350 SEK

10573
Jukebox, AMi, USA, 1900-talets mitt
Aktuellt bud8 000 SEK

10427
Receiver, JVC, VR-5535L
Aktuellt bud500 SEK

10428
Stormhatt med hattask, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10429
Kamera, Konica, Autoreflex TC
Startbud200 SEK

10430
Bordsur, nyrenässans, 1900-talets första hälft, troligen Tyskland
Aktuellt bud450 SEK

10431
Vinylspelare, Dual, 1019
Aktuellt bud250 SEK

10432
Resegrammofon, Philips, GF 113, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10433
Vinylspelare, Garrard, 35 SB
Aktuellt bud250 SEK

10440
2 st. radioapparater, Philips, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK

10441
Parti armbandsur, bl. a. Henley m. fl. 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10442
6 st. reservoarpennor, varierande fabrikat
Aktuellt bud250 SEK

10443
Rese/vevgrammofon, Resonaphone, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10444
Stort parti nyckelringar "Mini tändare" 1900-tal andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10446
Parti kompletta lås med nyckel
Aktuellt bud200 SEK

10451
4 st. äldre leksaker, gunghästar och dockvagnar
Startbud200 SEK

10452
Trädgårdsbord, lättmetall, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10453
Serveringsvagn, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10455
Dammsugare, Volta
Startbud200 SEK

10506
Vinterkappa, Röhnisch
Aktuellt bud200 SEK