Inkludera avslutade föremål
3d 4h
Vinylspelare, Pioneer
10655
Vinylspelare, Pioneer
Aktuellt bud550 SEK
3d 4h
Kassettdäck, Denon
10656
Kassettdäck, Denon
Aktuellt bud400 SEK
3d 4h
2+2 st högtalare, Tandberg
10660
2+2 st högtalare, Tandberg
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Musikanläggning, Denon / Mission
10661
Aktuellt bud800 SEK
3d 4h
Oljemålning, Arne Edlund, Fjällmotiv
10083
Startbud200 SEK
3d 4h
Mugg XL "Father´s Mug" 1900-tal
10128
Startbud200 SEK
3d 4h
Maskinvävd matta, orientalisk, 1900-tal
10132
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Polermaskin, Do-it, Premium 120 W
10160
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti dockkläder, 18/1900-tal
10161
Parti dockkläder, 18/1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
3d 4h
Balja, 1800-tal
10162
Balja, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
2 st. böcker "Gentlemannen och Lady" Tandem och DuMont Monte förlag, 2004 och 2002
10163
Startbud200 SEK
3d 4h
12 st. stolar, 2000-tal
10203
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
9 st. stolar, 2000-tal
10204
9 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
12 st. stolar, 2000-tal
10205
12 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
14 st. stolar, 2000-tal
10206
14 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
4 st. stolar, 2000-tal
10207
4 st. stolar, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
2 st stegpallar, 2000-tal
10223
2 st stegpallar, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
5 st. leksaker, BRIO, 2000-tal
10230
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Tre-hjuling samt gåbil, Nyby och Bobby car, 19/2000-tal
10232
Startbud200 SEK
3d 4h
5 par skor "Sneakers" Vans och Converse, moderna
10233
Startbud200 SEK
3d 4h
Sparkcykel, SMX Dynamic, "Scooter 120" 2000-tal
10234
Startbud200 SEK
3d 4h
5 st. besöksstolar, Swedese, 19/2000-tal
10261
Startbud200 SEK
3d 4h
Slimming Beauty Machine" 19/2000-tal
10262
Startbud200 SEK
3d 4h
Vakuumpump, Pfeiffer, DUO-line 2.5
10263
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Golvlampa, oidentifierat fabrikat, modern
10266
Startbud200 SEK
3d 4h
Skulptur/ljuslykta "Fisk" José Fraco
10404
Startbud200 SEK
3d 4h
Vas, "Primavera" Michael Bang, Holmegaard
10405
Startbud200 SEK
3d 4h
Taklampa, 1900-talets första hälft
10406
Startbud200 SEK
3d 4h
10 st. glasblommor, 1900-tal
10407
10 st. glasblommor, 1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
3d 4h
Jukebox, AMi, USA, 1900-talets mitt
10573
Aktuellt bud8 000 SEK
3d 4h
Receiver, JVC, VR-5535L
10427
Receiver, JVC, VR-5535L
Aktuellt bud500 SEK
3d 4h
Stormhatt med hattask, 1900-talets första hälft
10428
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Kamera, Konica, Autoreflex TC
10429
Kamera, Konica, Autoreflex TC
Startbud200 SEK
3d 4h
Bordsur, nyrenässans, 1900-talets första hälft, troligen Tyskland
10430
Aktuellt bud450 SEK
3d 4h
Vinylspelare, Dual, 1019
10431
Vinylspelare, Dual, 1019
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Resegrammofon, Philips, GF 113, 1900-talets andra hälft
10432
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Vinylspelare, Garrard, 35 SB
10433
Vinylspelare, Garrard, 35 SB
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
2 st. radioapparater, Philips, 1900-talets mitt
10440
Aktuellt bud300 SEK
3d 4h
Parti armbandsur, bl. a. Henley m. fl. 1900-tal
10441
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
6 st. reservoarpennor, varierande fabrikat
10442
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Rese/vevgrammofon, Resonaphone, 1900-talets första hälft
10443
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Stort parti nyckelringar "Mini tändare" 1900-tal andra hälft
10444
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti kompletta lås med nyckel
10446
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
4 st. äldre leksaker, gunghästar och dockvagnar
10451
Startbud200 SEK
3d 4h
Trädgårdsbord, lättmetall, 19/2000-tal
10452
Startbud200 SEK
3d 4h
Serveringsvagn, 1900-tal
10453
Serveringsvagn, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Dammsugare, Volta
10455
Dammsugare, Volta
Startbud200 SEK
3d 4h
Vinterkappa, Röhnisch
10506
Vinterkappa, Röhnisch
Aktuellt bud200 SEK