Inkludera avslutade föremål
3d 4h
6 st. tallrikar, Wood & Sons Burslem, England, 1900-tal
10658
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti diverse elektronik, filmkameror, telefoner samt läsplattor
10657
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti diverse, pussel, figurin, skålar m.m. 8 delar, Goebel, Iittala, Rörstrand m. fl
10654
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti julsaker, "Tomte, brännvinskaraffer samt snaps- och glögglas 13 delar 1900-talet mitt
10653
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
3 st. skulpturer "Fantasidjur" oidentifierad konstnär
10649
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti druvsaxar samt socker/kak- och istänger, 1900-tal
10648
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
4+1+1 tabletter, Firma Svenskt Tenn, design Josef Franl
10646
Startbud200 SEK
3d 4h
Jakt-trofé "Hjortdjur" Sverige
10645
Startbud200 SEK
3d 4h
Matchtröja "Bengtsson" Sverige, med autografer
10643
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Symaskin, Hugin "Kompakt" 1900-talets andra hälft, ej komplett
10641
Startbud200 SEK
3d 4h
Brevpress, Studio Åhus, 1900-tal
10630
Startbud200 SEK
3d 4h
Rökmaskin, oidentifierat fabrikat och modell
10629
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Espressomaskin, Gaggia, modell Classic
10628
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Kaffekvarn, DeLonghi, modern
10627
Kaffekvarn, DeLonghi, modern
Startbud200 SEK
3d 4h
4 st. flaskor/pluntor, 1900-tal
10625
Startbud200 SEK
3d 4h
2 st. skulpturer "Aztec-krigare, 1900-tal
10623
Startbud200 SEK
3d 4h
Paketvåg, Svenskt fabrikat HRL, 1900-talets första hälft
10622
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
2 st rullbandspelare, Tandberg samt Philips, series 84 och 4308, säljes som renoverings objekt
10621
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti diverse rostfritt, bl. a. kirurgiska instrument
10620
Startbud200 SEK
3d 4h
4 st. tallrikar, Qing, 17/1800-tal, orientaliska, Kina
10619
Startbud200 SEK
3d 4h
2 st. bordslampor, 1900-tal
10618
2 st. bordslampor, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Smart högtalare, Google Home
10617
Smart högtalare, Google Home
Startbud200 SEK
3d 4h
2 st. stationära datorer, Acer samt Lenovo
10616
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
3 st. vaser, 1900-talets andra hälft
10615
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Bordslampa "Svamp" Rosdala glasbruk, 1970-tal
10614
Startbud200 SEK
3d 4h
Ljusstake, orientalisk, Kina, 1900-talets senare del
10613
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti tennföremål, skålar, skedar, smycken m.m.
10612
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti konstböcker
10610
Parti konstböcker
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Keyboard med stativ, Yamaha, PRS-51
10609
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Ljuskrona "Haga-modell" 1900-tal
10608
Startbud200 SEK
3d 4h
Kristallkrona, barock stil, 1900-tal
10607
Startbud200 SEK
3d 4h
Kristallkrona, Empirestil, modern
10606
Startbud200 SEK
3d 4h
Kristallampa, modern
10605
Kristallampa, modern
Startbud200 SEK
3d 4h
Elgitarr, Gear4music, 19/2000-tal
10604
Startbud200 SEK
3d 4h
3 st. skål på fot, 1900-tal
10603
3 st. skål på fot, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal
10602
Startbud200 SEK
3d 4h
1 par utomhusbelysning, renoveringsobjekt
10601
Startbud200 SEK
3d 4h
Vevgrammofon, Victrola, 1900-talets första hälft
10600
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft
10599
Aktuellt bud400 SEK
3d 4h
Figurin, "Omfamning" Cleo Sinclair, 19/2000-tal
10598
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti sameslöjd/-knivar, 1900-tal
10597
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Durspel, Hohner, 1900-tal
10596
Durspel, Hohner, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Flakong i ask, orientalisk, Kina, 1900-tal
10595
Startbud200 SEK
3d 4h
Figurin "Katt" Thomas Hellström, Nittsjö
10594
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
1 par ljusstakar, 53, E. Gelgjuterier AB, Eskilstuna, 1900-talets senare del
10593
Startbud200 SEK
3d 4h
1 par ljusstakar, 1900-tal
10592
1 par ljusstakar, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Uppstoppad fågel/vette "Ejderhane"
10591
Aktuellt bud400 SEK
3d 4h
Matservis, KP Karlskrona, 1900-talets mitt
10590
Aktuellt bud200 SEK