10111
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10117
Golvlampa, metall, justerbar arm
Startbud200 SEK

10119
Väggspegel, oktagonal, guld, 2000-tal
Startbud200 SEK

10120
Väggspegel, 1900-tal
Startbud200 SEK

10136
Kristallampa, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10169
6 st. väskor, handväskor m.m. varierande design, fabrikat och material
Startbud200 SEK

10171
Taklampa, 1900-tal, omarbetad
Startbud200 SEK

10173
Parti stenkakor
Aktuellt bud200 SEK

10174
3 vaser samt fat, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10175
Matservis, handmålad dekor, Ungern, 1900-tal
Startbud200 SEK

10180
4 st. vinglas, Riedel Vinum Bordeaux
Aktuellt bud250 SEK

10181
Figurin "Folksamling på tak" 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10188
2 st. vaser, Rörstrand, bl. a. "Primavera" 1900-tal
Startbud200 SEK

10189
3 st. vaser samt lockurna, orientaliska, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10194
Matservis, ALP, Tjeckoslovakien, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK

10196
Ljudanläggning, National Panasonic
Startbud200 SEK

10197
4 st. dockor, 1900-tal
Startbud200 SEK

10198
2+2 st tekoppar med fat, England, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10199
2+2 st ljusstakar, 1900-tal
Startbud200 SEK

10201
Lergryta "Fisk" Römertopf, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10211
Parti kameror & filmkameror
Aktuellt bud200 SEK

10213
2 st KVM Extander, Black Box
Startbud200 SEK

10215
4 st TV-spel, X-box, Microsoft
Aktuellt bud950 SEK

10217
Kassettbandspelare, Sony
Startbud200 SEK

10219
Robotdammsugare, Neato
Startbud200 SEK

10220
Dammsugare, Electrolux
Startbud200 SEK

10221
2 st stationära datorer, Apple
Startbud200 SEK

10222
TV, Samsung, 46"
Aktuellt bud250 SEK

10242
Käpp, 1900-tal
Startbud200 SEK

10243
Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall
Startbud200 SEK

10275
Vevgrammofon, Dancing, 1900-tal
Startbud200 SEK

10332
Väggvinställ, 19/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK

10361
Stenskiva, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10651
Vägglampa "Funky" Ventura
Aktuellt bud200 SEK

10299
Resestaffli, MABEF, Italien, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10347
2 st. fat, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg
Startbud200 SEK

10244
Tryck, signerat, Stockholmsmotiv, Rolf Eriksson
Aktuellt bud200 SEK

10251
Oljemålning, Folke Fjellström, stilleben
Startbud200 SEK

10250
Affisch, efter Johan Laurentz Jensen
Startbud200 SEK

10248
Oljemålning, Åke Granlund "Tågstation"
Startbud200 SEK

10247
Broderitavla, orientaliskt motiv
Aktuellt bud200 SEK

10246
Porslinstavla, Stig Fyring "Provident"
Startbud200 SEK

10672
Plåtskåp samt hylla med hjul, 2000-tal
Startbud200 SEK

10669
Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov
Aktuellt bud250 SEK

10666
Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal
Startbud200 SEK

10665
Träningsmaskin, Trekkrunner, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10663
Rölakansmatta, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10662
Startbud200 SEK