Inkludera avslutade föremål
3d 5h
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
10111
Tvättkorg, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Golvlampa, metall, justerbar arm
10117
Startbud200 SEK
3d 5h
Väggspegel, oktagonal, guld, 2000-tal
10119
Startbud200 SEK
3d 5h
Väggspegel, 1900-tal
10120
Väggspegel, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Kristallampa, 19/2000-tal
10136
Kristallampa, 19/2000-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
6 st. väskor, handväskor m.m. varierande design, fabrikat och material
10169
Startbud200 SEK
3d 5h
Taklampa, 1900-tal, omarbetad
10171
Taklampa, 1900-tal, omarbetad
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti stenkakor
10173
Parti stenkakor
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
3 vaser samt fat, 1900-talets andra hälft
10174
Startbud200 SEK
3d 5h
Matservis, handmålad dekor, Ungern, 1900-tal
10175
Startbud200 SEK
3d 5h
4 st. vinglas, Riedel Vinum Bordeaux
10180
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Figurin "Folksamling på tak" 19/2000-tal
10181
Startbud200 SEK
3d 5h
2 st. vaser, Rörstrand, bl. a. "Primavera" 1900-tal
10188
Startbud200 SEK
3d 5h
3 st. vaser samt lockurna, orientaliska, Kina, 1900-tal
10189
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Matservis, ALP, Tjeckoslovakien, 1900-talets mitt
10194
Startbud200 SEK
3d 5h
Ljudanläggning, National Panasonic
10196
Startbud200 SEK
3d 5h
4 st. dockor, 1900-tal
10197
4 st. dockor, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
2+2 st tekoppar med fat, England, 1900-tal
10198
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
2+2 st ljusstakar, 1900-tal
10199
2+2 st ljusstakar, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Lergryta "Fisk" Römertopf, 19/2000-tal
10201
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti kameror & filmkameror
10211
Parti kameror & filmkameror
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
2 st KVM Extander, Black Box
10213
2 st KVM Extander, Black Box
Startbud200 SEK
3d 5h
4 st TV-spel, X-box, Microsoft
10215
Aktuellt bud950 SEK
3d 5h
Kassettbandspelare, Sony
10217
Kassettbandspelare, Sony
Startbud200 SEK
3d 5h
Robotdammsugare, Neato
10219
Robotdammsugare, Neato
Startbud200 SEK
3d 5h
Dammsugare, Electrolux
10220
Dammsugare, Electrolux
Startbud200 SEK
3d 5h
2 st stationära datorer, Apple
10221
Startbud200 SEK
3d 5h
TV, Samsung, 46"
10222
TV, Samsung, 46"
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Käpp, 1900-tal
10242
Käpp, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall
10243
Startbud200 SEK
3d 5h
Vevgrammofon, Dancing, 1900-tal
10275
Startbud200 SEK
3d 5h
Väggvinställ, 19/2000-tal
10332
Väggvinställ, 19/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Stenskiva, 1900-tal
10361
Stenskiva, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Vägglampa "Funky" Ventura
10651
Vägglampa "Funky" Ventura
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Resestaffli, MABEF, Italien, 1900-tal
10299
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
2 st. fat, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg
10347
Startbud200 SEK
3d 5h
Tryck, signerat, Stockholmsmotiv, Rolf Eriksson
10244
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Oljemålning, Folke Fjellström, stilleben
10251
Startbud200 SEK
3d 5h
Affisch, efter Johan Laurentz Jensen
10250
Startbud200 SEK
3d 5h
Oljemålning, Åke Granlund "Tågstation"
10248
Startbud200 SEK
3d 5h
Broderitavla, orientaliskt motiv
10247
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Porslinstavla, Stig Fyring "Provident"
10246
Startbud200 SEK
3d 5h
Plåtskåp samt hylla med hjul, 2000-tal
10672
Startbud200 SEK
3d 5h
Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov
10669
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal
10666
Startbud200 SEK
3d 5h
Träningsmaskin, Trekkrunner, 19/2000-tal
10665
Startbud200 SEK
3d 5h
Rölakansmatta, 1900-talets andra hälft
10663
Startbud200 SEK
3d 5h
10662
Startbud200 SEK