Inkludera avslutade föremål
3d 4h
Kaffeservis, tvådelad, sockerskål samt mjölkkanna, 1900-tal
10589
Startbud200 SEK
3d 4h
Skulptur Fohund, orientalisk, Kina, 1900-tal
10588
Startbud200 SEK
3d 4h
6 st. remmare, Bohemia Glass, 1900-tal
10587
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
3 st. elhandverktyg, Bosch samt Bruksbo
10586
Startbud200 SEK
3d 4h
Smyckeskrin, 1900-tal
10585
Smyckeskrin, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Skål, Ingegerd Råman, Skruf glasbruk
10584
Startbud200 SEK
3d 5h
5 st. skålar samt glas karameller, Kosta Boda, SEA glasbruk m. fl
10583
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Bordfotogenlampa, 1900-talets första hälft
10582
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Vas, orientalisk, Kina, 1900-tal
10580
Startbud200 SEK
3d 5h
Bordsfotogenlampa, 1900-tal
10579
Bordsfotogenlampa, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
Kandelaber, Sverige, 1900-talets senare del
10578
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Paraplyställ, Sverige, 1900-talets andra hälft
10577
Startbud200 SEK
3d 5h
Vas, Gunne Brandstedt, Pukeberg
10576
Startbud200 SEK
3d 5h
Ljusstake, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft
10575
Startbud200 SEK
3d 5h
Matta, orientalisk, smutsig
10556
Matta, orientalisk, smutsig
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
15 st affischer, Iron Maiden
10555
15 st affischer, Iron Maiden
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
7 st affischer, Håkan Hellström "Svensk Rost"
10553
Startbud200 SEK
3d 5h
Ryamatta, 1900-talets andra hälft
10552
Startbud200 SEK
3d 5h
10550
Startbud200 SEK
3d 5h
Handknuten matta, orientalisk
10549
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Kinamatta, 1900-tal
10545
Kinamatta, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti vinylskivor, mestadels Maxi, blandade genrer
10544
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Matta, Ghoum, orientalisk
10543
Matta, Ghoum, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK
3d 5h
Handknuten matta, orientalisk
10540
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK
3d 5h
Kinamatta, 1900-talets senare del
10537
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti datortillbehör, grafikkort m.m. 6 delar
10505
Startbud200 SEK
3d 5h
Pelarbord, 1900-talets första hälft
10502
Startbud200 SEK
3d 5h
Fällbord, 1900-talets första hälft
10501
Startbud200 SEK
3d 5h
Äldre gunghäst, 1900-tal
10499
Äldre gunghäst, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
4 st. pinnstolar, 19/2000-tal
10497
4 st. pinnstolar, 19/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Soffbord, 1900-talets andra hälft
10496
Startbud200 SEK
3d 5h
4 Stolar samt taburett, gustaviansk stil, 1900-tal
10495
Startbud200 SEK
3d 5h
Soffa, gustaviansk stil, 1900-tal
10494
Startbud200 SEK
3d 5h
Matbord, 4 stolar samt 2 iläggsskivor, 19/2000-tal
10493
Startbud200 SEK
3d 5h
Byrå, 1900-tales första hälft
10490
Byrå, 1900-tales första hälft
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Kamferkista, Kinesisk stil, 1900-tal
10489
Startbud200 SEK
3d 5h
Maskinvävd matta, orientalisk, 1900-tal
10487
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
2 st. sadlar m.m. hästrelaterat
10486
Startbud200 SEK
3d 5h
Bordslampa, EWÅ, modell B-71-J, 1900-talets andra hälft
10485
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Väggrelief, Irma Yourstone, 1900-tal
10483
Startbud200 SEK
3d 5h
Lockask samt litet fat, Bjørn Wiinblad, Nymølle, Danmark
10482
Startbud200 SEK
3d 5h
Kaffe- och teservis, "Maria" Rosenthal, Tyskland
10479
Startbud200 SEK
3d 5h
Matta, handknuten, ca 208*143 cm
10472
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Soffa, 3-sits, Norell Möbler, Sverige, 1900-talets andra hälft
10425
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Biljardkö, BIG
10424
Biljardkö, BIG
Startbud200 SEK
3d 5h
Box, Samsung "One Connect"
10414
Box, Samsung "One Connect"
Startbud200 SEK
3d 5h
Bärbar dator, Lenovo
10413
Bärbar dator, Lenovo
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Bärbar dator, Lenovo
10412
Bärbar dator, Lenovo
Aktuellt bud200 SEK