10410
Tripod, Hama
Startbud200 SEK

10403
Köks-/bäddsoffa barn, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10402
Barnvagn, 1900-talets början
Startbud200 SEK

10401
Piedestal, empirstil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10399
Golvlampa, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK

10397
Karmstol, Engelskstil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10394
Sängbricka, 1900-tal
Startbud200 SEK

10392
Slagbord "Norden" IKEA, modern
Aktuellt bud200 SEK

10391
Golvur, Exacta, Sverige, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10389
Sekretär, Kina, 1900-talets slut
Startbud200 SEK

10386
MÅTT Matbord, 1900-tal
Startbud200 SEK

10384
Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10383
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10382
Väggspegel, omarbetat äldre fönster
Startbud200 SEK

10378
Kristallkrona, barockstil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10377
Startbud200 SEK

10376
3 st. kameror Minolta, 7000, Hi-Matic F och 505 SI
Startbud200 SEK

10375
Teservis, Höganäs, 3-delar, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10373
Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10372
Akustisk gitarr, oidentifierat fabrikat
Startbud200 SEK

10371
Golfbag med 6 st, klubbor, Golf Challange
Startbud200 SEK

10370
Jordglob, Scan-Globe A/S, Danmark, 1976
Startbud200 SEK

10368
Bordslampa, Stjärnmetall, 1900-talets tidigare del
Startbud200 SEK

10366
3 st. serveringsbrickor, Silva, Sverige, 1970-tal
Startbud200 SEK

10364
Byst "Kvinna med örhängen" 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10356
4 delar konstglas, "Varg samt småfåglar" Mats Jonasson, Målerås
Startbud200 SEK

10355
Kaffeservis, GAB, empirstil, 1900-tal, 3 delar
Startbud200 SEK

10354
1 par spiselhundar, 1900-tal, troligen England
Startbud200 SEK

10353
2 st. kannor samt vas, Lars Thoren, Rörstrand
Startbud200 SEK

10352
Kaffeservis, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10349
Dragspel i väska, "M.M. Special" Stahltöne, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10348
Parti fotoutrustning, filmkameror m.m. varierande fabrikat
Startbud200 SEK

10346
1 par damstövlar, Vera Cuoio, Italien
Startbud200 SEK

10345
Spargris XL, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10343
Bordslampa "Zebra" Globen AB, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK

10342
Bordslampa, handgjord, Italien, 1900-tal
Startbud200 SEK

10340
TV-apparat, TCL, 32"
Aktuellt bud200 SEK

10339
Kittel, kanna samt vattenbinge, 18 /1900-tal
Startbud200 SEK

10338
Parti frimärken, postklipp och förstadagsbrev
Startbud200 SEK

10337
Dammsugare, Miele, SDCN0
Aktuellt bud200 SEK

10336
Dammsugare, Philips, FC 8602
Startbud200 SEK

10335
Dammsugare, Siemens, Z 4.0
Startbud200 SEK

10333
Parti delar för "Stringhylla" 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK

10327
Rollator, Mobilex
Startbud200 SEK

10326
Rollator, Carl-Oskar
Aktuellt bud200 SEK

10325
4 st rollatorer, Dolomite
Startbud200 SEK

10324
Rollator, Dolomite, större modell
Startbud200 SEK

10321
Målning, krita, signerad
Startbud200 SEK