Inkludera avslutade föremål
3d 5h
Tripod, Hama
10410
Tripod, Hama
Startbud200 SEK
3d 5h
Köks-/bäddsoffa barn, 1900-tal
10403
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Barnvagn, 1900-talets början
10402
Barnvagn, 1900-talets början
Startbud200 SEK
3d 5h
Piedestal, empirstil, 1900-tal
10401
Startbud200 SEK
3d 5h
Golvlampa, 1900-talets mitt
10399
Golvlampa, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Karmstol, Engelskstil, 1900-tal
10397
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Sängbricka, 1900-tal
10394
Sängbricka, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Slagbord "Norden" IKEA, modern
10392
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Golvur, Exacta, Sverige, 19/2000-tal
10391
Startbud200 SEK
3d 5h
Sekretär, Kina, 1900-talets slut
10389
Startbud200 SEK
3d 5h
MÅTT Matbord, 1900-tal
10386
MÅTT Matbord, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Skrivskåp, hemslöjd, 19/2000-tal
10384
Startbud200 SEK
3d 5h
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
10383
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Väggspegel, omarbetat äldre fönster
10382
Startbud200 SEK
3d 5h
Kristallkrona, barockstil, 1900-tal
10378
Startbud200 SEK
3d 5h
10377
Startbud200 SEK
3d 5h
3 st. kameror Minolta, 7000, Hi-Matic F och 505 SI
10376
Startbud200 SEK
3d 5h
Teservis, Höganäs, 3-delar, 1900-talets andra hälft
10375
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti handväskor, varierande fabrikat, 1900-tal
10373
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Akustisk gitarr, oidentifierat fabrikat
10372
Startbud200 SEK
3d 5h
Golfbag med 6 st, klubbor, Golf Challange
10371
Startbud200 SEK
3d 5h
Jordglob, Scan-Globe A/S, Danmark, 1976
10370
Startbud200 SEK
3d 5h
Bordslampa, Stjärnmetall, 1900-talets tidigare del
10368
Startbud200 SEK
3d 5h
3 st. serveringsbrickor, Silva, Sverige, 1970-tal
10366
Startbud200 SEK
3d 5h
Byst "Kvinna med örhängen" 1900-talets andra hälft
10364
Startbud200 SEK
3d 5h
4 delar konstglas, "Varg samt småfåglar" Mats Jonasson, Målerås
10356
Startbud200 SEK
3d 5h
Kaffeservis, GAB, empirstil, 1900-tal, 3 delar
10355
Startbud200 SEK
3d 5h
1 par spiselhundar, 1900-tal, troligen England
10354
Startbud200 SEK
3d 5h
2 st. kannor samt vas, Lars Thoren, Rörstrand
10353
Startbud200 SEK
3d 5h
Kaffeservis, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal
10352
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Dragspel i väska, "M.M. Special" Stahltöne, 1900-tal
10349
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Parti fotoutrustning, filmkameror m.m. varierande fabrikat
10348
Startbud200 SEK
3d 5h
1 par damstövlar, Vera Cuoio, Italien
10346
Startbud200 SEK
3d 5h
Spargris XL, 19/2000-tal
10345
Spargris XL, 19/2000-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Bordslampa "Zebra" Globen AB, 2000-tal
10343
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
Bordslampa, handgjord, Italien, 1900-tal
10342
Startbud200 SEK
3d 5h
TV-apparat, TCL, 32"
10340
TV-apparat, TCL, 32"
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Kittel, kanna samt vattenbinge, 18 /1900-tal
10339
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti frimärken, postklipp och förstadagsbrev
10338
Startbud200 SEK
3d 5h
Dammsugare, Miele, SDCN0
10337
Dammsugare, Miele, SDCN0
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Dammsugare, Philips, FC 8602
10336
Dammsugare, Philips, FC 8602
Startbud200 SEK
3d 5h
Dammsugare, Siemens, Z 4.0
10335
Dammsugare, Siemens, Z 4.0
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti delar för "Stringhylla" 1900-talets andra hälft
10333
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
Rollator, Mobilex
10327
Rollator, Mobilex
Startbud200 SEK
3d 5h
Rollator, Carl-Oskar
10326
Rollator, Carl-Oskar
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
4 st rollatorer, Dolomite
10325
4 st rollatorer, Dolomite
Startbud200 SEK
3d 5h
Rollator, Dolomite, större modell
10324
Startbud200 SEK
3d 5h
Målning, krita, signerad
10321
Målning, krita, signerad
Startbud200 SEK