Inkludera avslutade föremål
3d 4h
Parti damkläder, byxor, blusar m.m. ca. 60 delar
10507
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti damkläder, jackor, tvådelade byx- och kjoldressar m.m. ca. 85 delar
10508
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft
10509
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
2 st. mörkläggningsgardiner, 2000-tal
10510
Startbud200 SEK
3d 4h
1 par gardiner, 2000-tal
10511
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Kväll- samt daggardin, 2000-tal
10512
Startbud200 SEK
3d 4h
1 par gardiner, 2000-tal
10513
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
6 st. champagneglas samt karaff, moderna
10514
Startbud200 SEK
3d 4h
4 st. affischer, Poppy posters, 2000-tal
10515
Startbud200 SEK
3d 4h
Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal
10516
Aktuellt bud1 200 SEK
3d 4h
Skrivbord, ROL Ergo AB, höj- och sänkbart
10517
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
10518
Startbud200 SEK
3d 4h
Soffbord, 2010/20-tal
10520
Soffbord, 2010/20-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Sängavel, 2010/2020-tal
10521
Sängavel, 2010/2020-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal
10522
Startbud200 SEK
3d 4h
Matta, 400*180 cm
10523
Matta, 400*180 cm
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal
10524
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
10525
Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Matberedare, Bosch, 1001 RS
10526
Matberedare, Bosch, 1001 RS
Startbud200 SEK
3d 4h
Karmstol, 1900-talets mitt
10527
Karmstol, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
1 par figuriner "Spishundar" troligen Beswick, England, 1900-talets andra hälft
10528
Startbud200 SEK
3d 4h
Taklampa, 1900-talets andra hälft
10529
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
1 par högtalare, Dali, Zensor 1
10530
Aktuellt bud300 SEK
3d 4h
Äldre fiol låda, 1900-tal
10531
Äldre fiol låda, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Väggpendyl, s.k. Cartellur, Louis XVI-stil, 1900-tal
10532
Aktuellt bud900 SEK
3d 4h
Resegarderob, 1900-talets mitt
10533
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Matta, Gabbeh, 1900-talets senare del
10534
Startbud200 SEK
3d 4h
Handknuten gallerimatta, orientalisk
10536
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Matta, orientalisk, Kina, 1900-tal
10539
Aktuellt bud300 SEK
3d 4h
AV Surrround sound receiver, NAD, T 744
10558
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Maskinvävd matta, orientalisk
10554
Maskinvävd matta, orientalisk
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti DVD-/blu-ray-filmer
10559
Parti DVD-/blu-ray-filmer
Aktuellt bud500 SEK
3d 4h
Trädgårdsskulptur "Sittande dam" 2000-tal
10560
Aktuellt bud450 SEK
3d 4h
Figurin/skulptur, "Tupp" 2000-tal
10561
Startbud200 SEK
3d 4h
Bordslampa, 1900-talets andra hälft
10568
Startbud200 SEK
3d 4h
Vägghylla, 1900-tal
10569
Vägghylla, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 4h
Receiver, Yamaha, CR-2040
10571
Receiver, Yamaha, CR-2040
Aktuellt bud3 800 SEK
3d 4h
Parti CD-skivor, blandade genrer
10572
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
10562
Aktuellt bud850 SEK
3d 4h
Matta, röllakan, IS, sliten
10557
Matta, röllakan, IS, sliten
Startbud200 SEK
3d 4h
Videokamera, Panasonic, HC-VXF1
10426
Aktuellt bud1 000 SEK
3d 4h
4 st stolar "Orkesterstolen"
10331
4 st stolar "Orkesterstolen"
Startbud200 SEK
3d 4h
Schatullskåp, tidigt 1900-tal
10113
Schatullskåp, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal
10109
Startbud200 SEK
3d 4h
Kökspall, 1900-tal
10116
Kökspall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
5 st målningar, olika konstnärer
10121
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Utställningsaffisch, "Spar mer energi" 1974
10166
Startbud200 SEK
3d 5h
1 par bordslampor, Fayett Borås, 1900-talets andra hälft
10187
Startbud200 SEK