10507
Parti damkläder, byxor, blusar m.m. ca. 60 delar
Aktuellt bud200 SEK

10508
Parti damkläder, jackor, tvådelade byx- och kjoldressar m.m. ca. 85 delar
Aktuellt bud200 SEK

10509
Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10510
2 st. mörkläggningsgardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK

10511
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK

10512
Kväll- samt daggardin, 2000-tal
Startbud200 SEK

10513
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK

10514
6 st. champagneglas samt karaff, moderna
Startbud200 SEK

10515
4 st. affischer, Poppy posters, 2000-tal
Startbud200 SEK

10516
Kontorsstol, Herman Miller, B-A II, 2000-tal
Aktuellt bud1 200 SEK

10517
Skrivbord, ROL Ergo AB, höj- och sänkbart
Aktuellt bud200 SEK

10518
Startbud200 SEK

10520
Soffbord, 2010/20-tal
Startbud200 SEK

10521
Sängavel, 2010/2020-tal
Startbud200 SEK

10522
Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal
Startbud200 SEK

10523
Matta, 400*180 cm
Aktuellt bud200 SEK

10524
1 par vägghyllor, GAD, 2010/2020-tal
Aktuellt bud200 SEK

10525
Vägghylla, GAD, 2010/2020-tal
Aktuellt bud200 SEK

10526
Matberedare, Bosch, 1001 RS
Startbud200 SEK

10527
Karmstol, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK

10528
1 par figuriner "Spishundar" troligen Beswick, England, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10529
Taklampa, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK

10530
1 par högtalare, Dali, Zensor 1
Aktuellt bud300 SEK

10531
Äldre fiol låda, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10532
Väggpendyl, s.k. Cartellur, Louis XVI-stil, 1900-tal
Aktuellt bud900 SEK

10533
Resegarderob, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK

10534
Matta, Gabbeh, 1900-talets senare del
Startbud200 SEK

10536
Handknuten gallerimatta, orientalisk
Aktuellt bud250 SEK

10539
Matta, orientalisk, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK

10558
AV Surrround sound receiver, NAD, T 744
Aktuellt bud250 SEK

10554
Maskinvävd matta, orientalisk
Aktuellt bud200 SEK

10559
Parti DVD-/blu-ray-filmer
Aktuellt bud500 SEK

10560
Trädgårdsskulptur "Sittande dam" 2000-tal
Aktuellt bud450 SEK

10561
Figurin/skulptur, "Tupp" 2000-tal
Startbud200 SEK

10568
Bordslampa, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10569
Vägghylla, 1900-tal
Startbud200 SEK

10571
Receiver, Yamaha, CR-2040
Aktuellt bud3 800 SEK

10572
Parti CD-skivor, blandade genrer
Aktuellt bud200 SEK

10562
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
Aktuellt bud850 SEK

10557
Matta, röllakan, IS, sliten
Startbud200 SEK

10426
Videokamera, Panasonic, HC-VXF1
Aktuellt bud1 000 SEK

10331
4 st stolar "Orkesterstolen"
Startbud200 SEK

10113
Schatullskåp, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10109
1 par fåtöljer, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK

10116
Kökspall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10121
5 st målningar, olika konstnärer
Aktuellt bud200 SEK

10166
Utställningsaffisch, "Spar mer energi" 1974
Startbud200 SEK

10187
1 par bordslampor, Fayett Borås, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK