Inkludera avslutade föremål
3d 3h
Schäslong, 18/1900-tal
10079
Schäslong, 18/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Släde för barn, Fjellpulken
10093
Släde för barn, Fjellpulken
Aktuellt bud350 SEK
3d 4h
Matbord, runt, med marmorskiva
10080
Startbud200 SEK
3d 4h
Kap- och gersåg, Einhell
10098
Kap- och gersåg, Einhell
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Hylla /Etagere, hörn, 6 hyllplan
10099
Startbud200 SEK
3d 4h
Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt
10130
Startbud200 SEK
3d 4h
Äldre TV-apparat, Philips, typ CS 1761 A, 1900-talets mitt
10133
Aktuellt bud350 SEK
3d 4h
Bastuaggregat, "PajalaSauna" Elektro Helios, 1900-talets andra hälft
10134
Startbud200 SEK
3d 4h
Taklampa, 1950/60-tal
10139
Taklampa, 1950/60-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Skrivbord samt karmstol, "Gustav" Anika Reuterswärd, Fogia
10142
Aktuellt bud1 400 SEK
3d 4h
Sideboard "Gustav" Anika Reuterswärd, Fogia
10141
Aktuellt bud1 700 SEK
3d 4h
Golvlampa, design E. Barber & J. Osgerby, FLOS, Italien
10150
Aktuellt bud850 SEK
3d 4h
Parti böcker, design, mestadels svensk design, varierande författare och förlag
10165
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Skruvdragare, DeWalt, DC927
10170
Skruvdragare, DeWalt, DC927
Aktuellt bud350 SEK
3d 4h
Barnbil McLaren 620 GT, 2023
10227
Barnbil McLaren 620 GT, 2023
Aktuellt bud1 200 SEK
3d 4h
1 par vinterskor, "Icebug" Ortholite Hybrid
10228
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del
10231
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
6 st. stolar, Arne Jacobsen, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 2000-tal
10238
Aktuellt bud4 000 SEK
3d 4h
Lampskärm "Spinn 39 pendel" modern
10264
Startbud200 SEK
3d 4h
Trappall, 1900-talets andra hälft
10270
Aktuellt bud550 SEK
3d 4h
Keyboard, Casiotone, MT-400V
10282
Keyboard, Casiotone, MT-400V
Aktuellt bud600 SEK
3d 4h
Fotogenkök, Primus, A6
10312
Fotogenkök, Primus, A6
Aktuellt bud450 SEK
3d 4h
Samekniv, Janne Marttiini, Finland
10344
Startbud200 SEK
3d 4h
Jacka/Parkas, Tommy Hilfiger Collection, 19/2000-tal
10105
Startbud200 SEK
3d 4h
Portfölj, The Bridge, 1900-talets andra hälft
10152
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn
10076
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Oljemålning, "herre i ytterkläder"
10074
Startbud200 SEK
3d 4h
Affisch "Nockeby"
10089
Affisch "Nockeby"
Startbud200 SEK
3d 4h
Tvättmaskin, Cylinda
10102
Tvättmaskin, Cylinda
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
10208
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
3d 4h
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
10209
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
Aktuellt bud500 SEK
3d 4h
Golv-/ bords-lampa, Ikea "Jonisk"
10212
Startbud200 SEK
3d 4h
Neon-skylt "Queen"
10216
Neon-skylt "Queen"
Aktuellt bud300 SEK
3d 4h
Skulptur, möjligen gravfigur, lergods
10225
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
4 st orientaliska skålar
10224
4 st orientaliska skålar
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Dammsugare för bil, Black & Decker
10240
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Skulptur / oljemålning, Tor Svae "Vipstege"
10253
Aktuellt bud400 SEK
3d 4h
Spetsglas, troligtvis 1700-tal
10302
Aktuellt bud300 SEK
3d 4h
Akvarell, Tord Nygren
10306
Akvarell, Tord Nygren
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
10308
Aktuellt bud2 100 SEK
3d 4h
1 par bordshögtalare "Troika Kub" Grundig
10316
Aktuellt bud850 SEK
3d 4h
10309
Aktuellt bud1 100 SEK
3d 4h
Vinylspelare, Technics
10317
Vinylspelare, Technics
Aktuellt bud700 SEK
3d 4h
Litografi "Mariaberget" Maria Boczewska
10320
Startbud200 SEK
3d 4h
1 par högtalare, Dali
10322
1 par högtalare, Dali
Aktuellt bud400 SEK
3d 4h
Parti barnböcker, 33 st
10323
Parti barnböcker, 33 st
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
6 st stolar "Orkesterstolen"
10328
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
6 st stolar "Orkesterstolen"
10329
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud200 SEK