10079
Schäslong, 18/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10093
Släde för barn, Fjellpulken
Aktuellt bud350 SEK

10080
Matbord, runt, med marmorskiva
Startbud200 SEK

10098
Kap- och gersåg, Einhell
Aktuellt bud250 SEK

10099
Hylla /Etagere, hörn, 6 hyllplan
Startbud200 SEK

10130
Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK

10133
Äldre TV-apparat, Philips, typ CS 1761 A, 1900-talets mitt
Aktuellt bud350 SEK

10134
Bastuaggregat, "PajalaSauna" Elektro Helios, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10139
Taklampa, 1950/60-tal
Aktuellt bud250 SEK

10142
Skrivbord samt karmstol, "Gustav" Anika Reuterswärd, Fogia
Aktuellt bud1 400 SEK

10141
Sideboard "Gustav" Anika Reuterswärd, Fogia
Aktuellt bud1 700 SEK

10150
Golvlampa, design E. Barber & J. Osgerby, FLOS, Italien
Aktuellt bud850 SEK

10165
Parti böcker, design, mestadels svensk design, varierande författare och förlag
Aktuellt bud250 SEK

10170
Skruvdragare, DeWalt, DC927
Aktuellt bud350 SEK

10227
Barnbil McLaren 620 GT, 2023
Aktuellt bud1 200 SEK

10228
1 par vinterskor, "Icebug" Ortholite Hybrid
Aktuellt bud200 SEK

10231
Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del
Aktuellt bud200 SEK

10238
6 st. stolar, Arne Jacobsen, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 2000-tal
Aktuellt bud4 000 SEK

10264
Lampskärm "Spinn 39 pendel" modern
Startbud200 SEK

10270
Trappall, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud550 SEK

10282
Keyboard, Casiotone, MT-400V
Aktuellt bud600 SEK

10312
Fotogenkök, Primus, A6
Aktuellt bud450 SEK

10344
Samekniv, Janne Marttiini, Finland
Startbud200 SEK

10105
Jacka/Parkas, Tommy Hilfiger Collection, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10152
Portfölj, The Bridge, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK

10076
Etsning "tatuerad sjöman med apa" Lennart Rosensohn
Aktuellt bud200 SEK

10074
Oljemålning, "herre i ytterkläder"
Startbud200 SEK

10089
Affisch "Nockeby"
Startbud200 SEK

10102
Tvättmaskin, Cylinda
Aktuellt bud200 SEK

10208
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK

10209
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
Aktuellt bud500 SEK

10212
Golv-/ bords-lampa, Ikea "Jonisk"
Startbud200 SEK

10216
Neon-skylt "Queen"
Aktuellt bud300 SEK

10225
Skulptur, möjligen gravfigur, lergods
Aktuellt bud200 SEK

10224
4 st orientaliska skålar
Aktuellt bud200 SEK

10240
Dammsugare för bil, Black & Decker
Aktuellt bud200 SEK

10253
Skulptur / oljemålning, Tor Svae "Vipstege"
Aktuellt bud400 SEK

10302
Spetsglas, troligtvis 1700-tal
Aktuellt bud300 SEK

10306
Akvarell, Tord Nygren
Aktuellt bud200 SEK

10308
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
Aktuellt bud2 100 SEK

10316
1 par bordshögtalare "Troika Kub" Grundig
Aktuellt bud850 SEK

10309
Aktuellt bud1 100 SEK

10317
Vinylspelare, Technics
Aktuellt bud700 SEK

10320
Litografi "Mariaberget" Maria Boczewska
Startbud200 SEK

10322
1 par högtalare, Dali
Aktuellt bud400 SEK

10323
Parti barnböcker, 33 st
Aktuellt bud200 SEK

10328
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud200 SEK

10329
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud200 SEK