Inkludera avslutade föremål
3d 5h
Kristallampa, 19/2000-tal
10186
Kristallampa, 19/2000-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Serveringsbricka, 1900-talets andra hälft
10182
Startbud200 SEK
3d 5h
Stol, senbarock, 1700-tal
10390
Stol, senbarock, 1700-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Golvlampa, MIO AB, 2000-tal
10387
Golvlampa, MIO AB, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Pianopall, 1900-talets första hälft
10498
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Stegpall, Stålmöbler Verkstads AB Lindqvist, 1900-talets mitt
10503
Aktuellt bud650 SEK
3d 5h
1 par taburetter, 1900-tal
10504
1 par taburetter, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Fåtölj, "Omtänksam" IKEA, modern
10395
Startbud200 SEK
3d 5h
10396
Startbud200 SEK
3d 5h
Soffa "Nova" Rune K. Claesson, Swedese, 2000-tal
10398
Startbud200 SEK
3d 5h
4 st. remmare, Alsterfors, 1900-talets första hälft
10480
Startbud200 SEK
3d 5h
Krus med hänklar, 1900-tal
10481
Krus med hänklar, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Handknuten matta, orientalisk, Pakistan
10548
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
Handknuten matta, orientalisk
10541
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK
3d 5h
Bordsfotogenlampa, 1900-tal
10581
Bordsfotogenlampa, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Fruktskål, Lars Hellsten, Orrefors, 1900-talets andra hälft
10574
Startbud200 SEK
3d 5h
Matservis, Rosenthal, Tyskland, 1900-tal
10193
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Parti linne, dukar och servetter, 1900-tal
10192
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti äldre handdukar, 1900-tal
10191
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Rullbandspelare, Tandberg
10280
Rullbandspelare, Tandberg
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Fotpall, England, 1800-tal
10363
Fotpall, England, 1800-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Dessertservis, 1900-tal, 6 delar
10362
Startbud200 SEK
3d 5h
1 par ljusstakar, 1900-tal
10374
1 par ljusstakar, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Damskrivbord, 1900-talets andra hälft
10500
Aktuellt bud350 SEK
3d 5h
Studioblixt, Bolite, Bowens, England, 19/2000-tal
10670
Startbud200 SEK
3d 5h
3 st. Schackklockor, bl. a. Gardé
10685
Startbud200 SEK
3d 5h
Affisch, Mumin, efter Tove Jansson
10693
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
10694
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
10695
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft
10702
Startbud200 SEK
3d 5h
Golvur, 1900-tal
10668
Golvur, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
1 par emmafåtöljer, rokokostil, 1900-tal
10667
Startbud200 SEK
3d 5h
Serveringskärl för kaffe, 18/1900-tal
10632
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Vattentunna, 1800-tal
10631
Vattentunna, 1800-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Pick-nick väska, Taffel, AB Husqvarna borstfabrik, Husqvarna plastlinje, 1900-tralets mitt
10633
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti smycken och bijouterier
10624
Parti smycken och bijouterier
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Herbarium, 1940-tal
10647
Herbarium, 1940-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Brickbord, 1900-talets slut
10671
Brickbord, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
Parti filmkameror m.m.
10659
Parti filmkameror m.m.
Startbud200 SEK
3d 5h
Stereo kassettdäck, AKAI, CS-703D
10652
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Symaskin, Singer, ZHV1419509462
10642
Aktuellt bud300 SEK
3d 5h
Abakus, på stensockel, 1900-tal
10611
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
10087
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Skål "Nordica" Kjell Engman, Kosta
10626
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti vinylskivor, singel / EP, blandade genrer
10088
Aktuellt bud650 SEK
3d 5h
Oljemålning, vintermotiv, signerad
10077
Startbud200 SEK
3d 5h
Oljemålning, sydeuropeiskt motiv, signerad
10096
Startbud200 SEK
3d 5h
Köksmaskin, Hugin, 1960/70-tal
10106
Aktuellt bud200 SEK