Inkludera avslutade föremål
3d 2h
Vägghylla, stringtyp, 1900-tal
10411
Aktuellt bud400 SEK
3d 2h
Akustisk gitarr, Yamaha
10417
Akustisk gitarr, Yamaha
Aktuellt bud450 SEK
3d 2h
Elbas, Ibanez
10418
Elbas, Ibanez
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Elgitarr, J&D Brothers
10419
Elgitarr, J&D Brothers
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Elgitarr, Squier by Fender "Strat"
10420
Aktuellt bud400 SEK
3d 2h
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
10448
Aktuellt bud1 100 SEK
3d 2h
10468
Aktuellt bud1 100 SEK
3d 2h
Klädhängare, "Pipes", 2000-tal
10470
Startbud200 SEK
3d 2h
Förstoringsglas, Sven Olof Andersson
10471
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
2 st mattor, röllakan, ca 195*137 cm
10474
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Takfotogenlampa, majolika, 18/1900-tal
10078
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Golvlampa, 1900-tal
10081
Golvlampa, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
1 par bordslampor, Bollings, Gränna
10082
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Pelarborrmaskin, Nova
10084
Pelarborrmaskin, Nova
Aktuellt bud450 SEK
3d 2h
4 st ficklampor, MagLite
10085
4 st ficklampor, MagLite
Startbud200 SEK
3d 2h
Vägglampa, smide, 1900-tal
10086
Vägglampa, smide, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Sittsäck, Fatboy
10091
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK
3d 2h
Sittsäck, Fatboy
10092
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK
3d 2h
Parti Lego, ca 14 kg
10094
Parti Lego, ca 14 kg
Aktuellt bud700 SEK
3d 2h
Pelarborrmaskin, Bruksbo
10097
Pelarborrmaskin, Bruksbo
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
1 par karmstolar, Gustaviansk stil
10100
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
6 st pinnstolar, vitmålade, 1900-tal
10101
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Enhjuling, Club Unicycles
10103
Enhjuling, Club Unicycles
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Parti modellbilar m.m. 11 delar, mestadels Dinky toys, 19/2000-tal
10104
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Fåtölj, Bruno Mathsson "Eva" renoveringsobjekt
10107
Aktuellt bud1 200 SEK
3d 2h
Serveringsvagn, 1900-tal
10108
Serveringsvagn, 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
3d 2h
Hallsits med förvaring, 61 cm
10112
Hallsits med förvaring, 61 cm
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Tamburmajor, Ikea, 1900-tal
10114
Tamburmajor, Ikea, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Matsalsmöbel, bord, 6 st. stolar samt 2 iläggsskivor, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
10122
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Golvlampa, industri stil, 1900-talets senare del
10125
Startbud200 SEK
3d 2h
Radioapparat, Nornan, AB Tobo bruk, 1900-talets mitt
10126
Startbud200 SEK
3d 2h
Vägghylla samt 2 st. piedestaler, "String typ" 1900-talets andra hälft
10127
Startbud200 SEK
3d 2h
Stationär dator, Macintosh SE, modell M5011, Apple Computer inc.
10135
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
1 par Jeans, "Nick" Jacob Cohën, Italien
10155
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Anorak, Patagonia, Primaloft
10156
Anorak, Patagonia, Primaloft
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Herr- samt damjacka, PeakPerformance, W Helium HJ samt Down lin J
10157
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Herrjacka Pierre Cardin, modell 48400
10158
Startbud200 SEK
3d 2h
2 st. herrjackor, Boomerang, modell 7035 dunjacka och 7091 microftjacka
10159
Startbud200 SEK
3d 2h
Brudklänning, oidentifierat fabrikat, 1900-tal
10172
Startbud200 SEK
3d 2h
Liten ljuskrona, möjligen Skultuna, 1900-tal
10178
Startbud200 SEK
3d 2h
Takkrona samt 1 par vägglampetter, gustaviansk stil, 1900-tal
10185
Startbud200 SEK
3d 2h
1 par ljusstakar "Ljusstake N:r 11" Carl Malmsten, Liljeholmen
10200
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Kastrull "Astrid" Figgjo, Norge, 19/2000-tal
10202
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Gamingutrustning, tangentbord, datormöss m.m.
10229
Startbud200 SEK
3d 2h
1 par kängor, Hugo Boss, 1900-talets andra hälft
10235
Aktuellt bud300 SEK
3d 3h
Robot, Reco Robo, MKII
10265
Robot, Reco Robo, MKII
Startbud200 SEK
3d 3h
Belysning "LED Cube", EuroLite
10267
Startbud200 SEK
3d 3h
Trappall, 1900-talets andra hälft
10271
Aktuellt bud250 SEK