10143
Skrivbord "Trotten" IKEA, modern
Startbud200 SEK

10144
Startbud200 SEK

10140
Matta, Wellington typ, ca 3*3 m
Startbud200 SEK

10145
Kontorsstol "Långfjäll" IKEA, modern
Startbud200 SEK

10146
Startbud200 SEK

10147
Startbud200 SEK

10148
Startbud200 SEK

10149
Laserfärgskrivare, HP, LaserJet 100 color MFP M175nw
Aktuellt bud200 SEK

10164
Parti böcker, design, reklam m.m. varierande författare och förlag
Startbud200 SEK

10183
Teleskop med stativ, Astron, No 134911, 1900-tal
Startbud200 SEK

10184
Gardinkappa "Golden Lilly" William Morris
Aktuellt bud200 SEK

10195
Relief "Komposition med flaska" oidentifierad konstnär
Startbud200 SEK

10110
4 st stolar, 1900-tal, möjligen Italien
Aktuellt bud350 SEK

10168
Vrilskål, XL, 1900-tal
Startbud200 SEK

10176
2 st. vaser, Sven Palmqvist, Orrefors
Startbud200 SEK

10073
Parti vinylskivor, singel / EP, blandade genrer
Aktuellt bud650 SEK

10570
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
Aktuellt bud1 000 SEK

10567
Akustisk gitarr, Classica
Startbud200 SEK

10566
Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK

10565
Vinylspelare, Pioneer
Aktuellt bud600 SEK

10564
Parti vinylskivor, singel/EP, blandade genrer
Aktuellt bud500 SEK

10551
Vinylspelare, Rega
Aktuellt bud650 SEK

10547
Aktuellt bud450 SEK

10519
Kontinentalsäng, Viking, 180 cm
Aktuellt bud3 200 SEK

10492
Rökbord, 1930/40-rak
Aktuellt bud200 SEK

10491
Linneskåp, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10488
Sminkbord, rokokostil, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10484
Relief, "Gruvarbetare" Tyskland, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10477
Badrumsskåp, modell LIS. Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10478
Parti serietidningar "Kalle Anka & Co. Fantomen m. fl.
Aktuellt bud200 SEK

10476
Väggspegel, 1970/80-tal
Startbud200 SEK

10475
Karm-/kontorsstol, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10123
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud350 SEK

10138
Taklampa, 1900-tal
Startbud200 SEK

10167
Dragspel i väska, Hagström, 2539
Aktuellt bud250 SEK

10177
Figurin "Flicka på cykel" Knallegårdens E.B. Design, 1991
Startbud200 SEK

10288
Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del
Aktuellt bud250 SEK

10286
Receiver, Sony, STR-D365
Aktuellt bud200 SEK

10314
2 st. radio-apparater, Bang & Olufsen, Beomaster 900 och 1400
Aktuellt bud300 SEK

10350
3 st. kannor, bl. a. "Burleign" och "Mullbär" Staffordshire samt Gefle
Startbud200 SEK

10359
Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10360
1 par spegellampetter, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud350 SEK

10365
Vas "Twister" Kjell Engman, Kosta
Startbud200 SEK

10367
Papperskorg, Kartell Binasco, design Gino Colombini, Italien, 1900-talets senare del
Startbud200 SEK

10369
Bordslampa, Fagerhults, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10379
Kristallkrona, empirestil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10380
Kristallkrona, Oscariansk, 1900-talets början
Aktuellt bud250 SEK

10381
Parti gardinstångsdelar, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK