Inkludera avslutade föremål
3d 3h
Skrivbord "Trotten" IKEA, modern
10143
Startbud200 SEK
3d 3h
10144
Startbud200 SEK
3d 3h
Matta, Wellington typ, ca 3*3 m
10140
Startbud200 SEK
3d 3h
Kontorsstol "Långfjäll" IKEA, modern
10145
Startbud200 SEK
3d 3h
10146
Startbud200 SEK
3d 3h
10147
Startbud200 SEK
3d 3h
10148
Startbud200 SEK
3d 3h
Laserfärgskrivare, HP, LaserJet 100 color MFP M175nw
10149
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Parti böcker, design, reklam m.m. varierande författare och förlag
10164
Startbud200 SEK
3d 3h
Teleskop med stativ, Astron, No 134911, 1900-tal
10183
Startbud200 SEK
3d 3h
Gardinkappa "Golden Lilly" William Morris
10184
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Relief "Komposition med flaska" oidentifierad konstnär
10195
Startbud200 SEK
3d 3h
4 st stolar, 1900-tal, möjligen Italien
10110
Aktuellt bud350 SEK
3d 3h
Vrilskål, XL, 1900-tal
10168
Vrilskål, XL, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
2 st. vaser, Sven Palmqvist, Orrefors
10176
Startbud200 SEK
3d 3h
Parti vinylskivor, singel / EP, blandade genrer
10073
Aktuellt bud650 SEK
3d 3h
Parti vinylskivor, LP, blandade genrer
10570
Aktuellt bud1 000 SEK
3d 3h
Akustisk gitarr, Classica
10567
Akustisk gitarr, Classica
Startbud200 SEK
3d 3h
Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal
10566
Aktuellt bud400 SEK
3d 3h
Vinylspelare, Pioneer
10565
Vinylspelare, Pioneer
Aktuellt bud600 SEK
3d 3h
Parti vinylskivor, singel/EP, blandade genrer
10564
Aktuellt bud500 SEK
3d 3h
Vinylspelare, Rega
10551
Vinylspelare, Rega
Aktuellt bud650 SEK
3d 3h
10547
Aktuellt bud450 SEK
3d 3h
Kontinentalsäng, Viking, 180 cm
10519
Aktuellt bud3 200 SEK
3d 3h
Rökbord, 1930/40-rak
10492
Rökbord, 1930/40-rak
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Linneskåp, 1900-talets andra hälft
10491
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Sminkbord, rokokostil, 1900-tal
10488
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Relief, "Gruvarbetare" Tyskland, 1900-tal
10484
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Badrumsskåp, modell LIS. Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft
10477
Startbud200 SEK
3d 3h
Parti serietidningar "Kalle Anka & Co. Fantomen m. fl.
10478
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Väggspegel, 1970/80-tal
10476
Väggspegel, 1970/80-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Karm-/kontorsstol, 1900-tal
10475
Karm-/kontorsstol, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
10123
Aktuellt bud350 SEK
3d 3h
Taklampa, 1900-tal
10138
Taklampa, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Dragspel i väska, Hagström, 2539
10167
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Figurin "Flicka på cykel" Knallegårdens E.B. Design, 1991
10177
Startbud200 SEK
3d 3h
Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del
10288
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Receiver, Sony, STR-D365
10286
Receiver, Sony, STR-D365
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
2 st. radio-apparater, Bang & Olufsen, Beomaster 900 och 1400
10314
Aktuellt bud300 SEK
3d 3h
3 st. kannor, bl. a. "Burleign" och "Mullbär" Staffordshire samt Gefle
10350
Startbud200 SEK
3d 3h
Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft
10359
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
1 par spegellampetter, 1900-talets första hälft
10360
Aktuellt bud350 SEK
3d 3h
Vas "Twister" Kjell Engman, Kosta
10365
Startbud200 SEK
3d 3h
Papperskorg, Kartell Binasco, design Gino Colombini, Italien, 1900-talets senare del
10367
Startbud200 SEK
3d 3h
Bordslampa, Fagerhults, 1900-talets andra hälft
10369
Startbud200 SEK
3d 3h
Kristallkrona, empirestil, 1900-tal
10379
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Kristallkrona, Oscariansk, 1900-talets början
10380
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Parti gardinstångsdelar, 1900-tal
10381
Aktuellt bud200 SEK