10665 Träningsmaskin, Trekkrunner, 19/2000-tal

- Skick:bruksslitage, smutsad, ej funktionstestad
- Storlek:ca. H 110, L 167, B 60 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |