Inkludera avslutade föremål
3d 0h
Släde för barn, Fjellpulken
10093
Släde för barn, Fjellpulken
Aktuellt bud350 SEK
3d 1h
Bastuaggregat, "PajalaSauna" Elektro Helios, 1900-talets andra hälft
10134
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del
10231
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Lampskärm "Spinn 39 pendel" modern
10264
Startbud200 SEK
3d 1h
Fotogenkök, Primus, A6
10312
Fotogenkök, Primus, A6
Aktuellt bud450 SEK
3d 1h
Portfölj, The Bridge, 1900-talets andra hälft
10152
Aktuellt bud250 SEK
3d 1h
Tvättmaskin, Cylinda
10102
Tvättmaskin, Cylinda
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Neon-skylt "Queen"
10216
Neon-skylt "Queen"
Aktuellt bud300 SEK
3d 1h
Dammsugare för bil, Black & Decker
10240
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Klädhängare, "Pipes", 2000-tal
10470
Startbud200 SEK
3d 1h
Förstoringsglas, Sven Olof Andersson
10471
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
4 st ficklampor, MagLite
10085
4 st ficklampor, MagLite
Startbud200 SEK
3d 1h
Sittsäck, Fatboy
10091
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK
3d 1h
Sittsäck, Fatboy
10092
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK
3d 1h
Parti Lego, ca 14 kg
10094
Parti Lego, ca 14 kg
Aktuellt bud700 SEK
3d 1h
Enhjuling, Club Unicycles
10103
Enhjuling, Club Unicycles
Aktuellt bud300 SEK
3d 1h
Ett stycke möbelskinn, Elmo
10237
Ett stycke möbelskinn, Elmo
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Fotogenkök, Primus, AB3
10313
Fotogenkök, Primus, AB3
Aktuellt bud350 SEK
3d 1h
Serveringsbricka, 1950-tal
10334
Serveringsbricka, 1950-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Klädhängare, Habo
10239
Klädhängare, Habo
Startbud200 SEK
3d 2h
Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal
10124
Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Teleskop med stativ, Astron, No 134911, 1900-tal
10183
Startbud200 SEK
3d 2h
Vrilskål, XL, 1900-tal
10168
Vrilskål, XL, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft
10359
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Parti rullband, 12 delar
10437
Parti rullband, 12 delar
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Äldre pipor, 5 delar
10458
Äldre pipor, 5 delar
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Målarstege, trä, 1900-tal
10457
Målarstege, trä, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Fickkniv, Victorinox
10463
Fickkniv, Victorinox
Aktuellt bud550 SEK
3d 2h
5 st flaskor parfymer
10464
5 st flaskor parfymer
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Parti damskor & stövlar, strl 37/38
10466
Aktuellt bud500 SEK
3d 2h
Paraplyställ, metall, 1900-tal
10067
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
5 st gitarrställ, olika fabrikat
10422
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Keyboardställ samt mikrofonstativ
10423
Startbud200 SEK
3d 2h
Pin "BP" guld 18k
10637
Pin "BP" guld 18k
Aktuellt bud800 SEK
3d 2h
Kikare, Swarovski-Optik, Tirol
10638
Aktuellt bud1 000 SEK
3d 3h
2 st stegpallar, 2000-tal
10223
2 st stegpallar, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
6 st. reservoarpennor, varierande fabrikat
10442
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Rese/vevgrammofon, Resonaphone, 1900-talets första hälft
10443
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Stort parti nyckelringar "Mini tändare" 1900-tal andra hälft
10444
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Parti kompletta lås med nyckel
10446
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Dammsugare, Volta
10455
Dammsugare, Volta
Startbud200 SEK
3d 3h
Resegarderob, 1900-talets mitt
10533
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Trädgårdsskulptur "Sittande dam" 2000-tal
10560
Aktuellt bud450 SEK
3d 3h
Figurin/skulptur, "Tupp" 2000-tal
10561
Startbud200 SEK
3d 3h
Utställningsaffisch, "Spar mer energi" 1974
10166
Startbud200 SEK
3d 3h
Serveringsbricka, 1900-talets andra hälft
10182
Startbud200 SEK
3d 3h
3 st. Schackklockor, bl. a. Gardé
10685
Startbud200 SEK
3d 4h
Pick-nick väska, Taffel, AB Husqvarna borstfabrik, Husqvarna plastlinje, 1900-tralets mitt
10633
Startbud200 SEK