- ÖvrigtRensa filter

10093
Släde för barn, Fjellpulken
Aktuellt bud350 SEK

10134
Bastuaggregat, "PajalaSauna" Elektro Helios, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10231
Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del
Aktuellt bud200 SEK

10264
Lampskärm "Spinn 39 pendel" modern
Startbud200 SEK

10312
Fotogenkök, Primus, A6
Aktuellt bud450 SEK

10152
Portfölj, The Bridge, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK

10102
Tvättmaskin, Cylinda
Aktuellt bud200 SEK

10216
Neon-skylt "Queen"
Aktuellt bud300 SEK

10240
Dammsugare för bil, Black & Decker
Aktuellt bud200 SEK

10470
Klädhängare, "Pipes", 2000-tal
Startbud200 SEK

10471
Förstoringsglas, Sven Olof Andersson
Aktuellt bud200 SEK

10085
4 st ficklampor, MagLite
Startbud200 SEK

10091
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK

10092
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK

10094
Parti Lego, ca 14 kg
Aktuellt bud700 SEK

10103
Enhjuling, Club Unicycles
Aktuellt bud300 SEK

10237
Ett stycke möbelskinn, Elmo
Aktuellt bud400 SEK

10313
Fotogenkök, Primus, AB3
Aktuellt bud350 SEK

10334
Serveringsbricka, 1950-tal
Aktuellt bud200 SEK

10239
Klädhängare, Habo
Startbud200 SEK

10124
Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal
Aktuellt bud200 SEK

10183
Teleskop med stativ, Astron, No 134911, 1900-tal
Startbud200 SEK

10168
Vrilskål, XL, 1900-tal
Startbud200 SEK

10359
Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10437
Parti rullband, 12 delar
Aktuellt bud200 SEK

10458
Äldre pipor, 5 delar
Aktuellt bud200 SEK

10457
Målarstege, trä, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10463
Fickkniv, Victorinox
Aktuellt bud550 SEK

10464
5 st flaskor parfymer
Aktuellt bud250 SEK

10466
Parti damskor & stövlar, strl 37/38
Aktuellt bud500 SEK

10067
Paraplyställ, metall, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10422
5 st gitarrställ, olika fabrikat
Aktuellt bud200 SEK

10423
Keyboardställ samt mikrofonstativ
Startbud200 SEK

10637
Pin "BP" guld 18k
Aktuellt bud800 SEK

10638
Kikare, Swarovski-Optik, Tirol
Aktuellt bud1 000 SEK

10223
2 st stegpallar, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK

10442
6 st. reservoarpennor, varierande fabrikat
Aktuellt bud250 SEK

10443
Rese/vevgrammofon, Resonaphone, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10444
Stort parti nyckelringar "Mini tändare" 1900-tal andra hälft
Aktuellt bud200 SEK

10446
Parti kompletta lås med nyckel
Aktuellt bud200 SEK

10455
Dammsugare, Volta
Startbud200 SEK

10533
Resegarderob, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK

10560
Trädgårdsskulptur "Sittande dam" 2000-tal
Aktuellt bud450 SEK

10561
Figurin/skulptur, "Tupp" 2000-tal
Startbud200 SEK

10166
Utställningsaffisch, "Spar mer energi" 1974
Startbud200 SEK

10182
Serveringsbricka, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10685
3 st. Schackklockor, bl. a. Gardé
Startbud200 SEK

10633
Pick-nick väska, Taffel, AB Husqvarna borstfabrik, Husqvarna plastlinje, 1900-tralets mitt
Startbud200 SEK