- Verktyg, maskiner, byggRensa filter

10098
Kap- och gersåg, Einhell
Aktuellt bud250 SEK

10170
Skruvdragare, DeWalt, DC927
Aktuellt bud350 SEK

10240
Dammsugare för bil, Black & Decker
Aktuellt bud200 SEK

10084
Pelarborrmaskin, Nova
Aktuellt bud500 SEK

10097
Pelarborrmaskin, Bruksbo
Aktuellt bud350 SEK

10160
Polermaskin, Do-it, Premium 120 W
Startbud200 SEK

10223
2 st stegpallar, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK

10263
Vakuumpump, Pfeiffer, DUO-line 2.5
Aktuellt bud200 SEK

10642
Symaskin, Singer, ZHV1419509462
Aktuellt bud300 SEK

10665
Träningsmaskin, Trekkrunner, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10641
Symaskin, Hugin "Kompakt" 1900-talets andra hälft, ej komplett
Startbud200 SEK

10629
Rökmaskin, oidentifierat fabrikat och modell
Aktuellt bud200 SEK

10586
3 st. elhandverktyg, Bosch samt Bruksbo
Startbud200 SEK