10619 4 st. tallrikar, Qing, 17/1800-tal, orientaliska, Kina

4 st. tallrikar, Qing, 17/1800-tal, orientaliska, Kina
  • 4 st. tallrikar, Qing, 17/1800-tal, orientaliska, Kina

porslin, dekor av landskap

  • Skick:slitage, större lagningar
  • Storlek:ø ca. 22,5-23 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK