10619 4 st. tallrikar, Qing, 17/1800-tal, orientaliska, Kina

porslin, dekor av landskap
- Skick:slitage, större lagningar
- Storlek:ø ca. 22,5-23 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |