- OrientalisktRensa filter

10225
Skulptur, möjligen gravfigur, lergods
Aktuellt bud200 SEK

10224
4 st orientaliska skålar
Aktuellt bud200 SEK

10226
Skulptur, möjligen gravfigur, lergods (TRASIG)
Startbud200 SEK

10189
3 st. vaser samt lockurna, orientaliska, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10247
Broderitavla, orientaliskt motiv
Aktuellt bud200 SEK

10619
4 st. tallrikar, Qing, 17/1800-tal, orientaliska, Kina
Startbud200 SEK

10595
Flakong i ask, orientalisk, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK

10588
Skulptur Fohund, orientalisk, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK

10580
Vas, orientalisk, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK

10389
Sekretär, Kina, 1900-talets slut
Startbud200 SEK