10614 Bordslampa "Svamp" Rosdala glasbruk, 1970-tal

Bordslampa "Svamp" Rosdala glasbruk, 1970-tal
  • Bordslampa "Svamp" Rosdala glasbruk, 1970-tal

rött glas

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 17 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK