10457 Målarstege, trä, 1900-tal

Målarstege, trä, 1900-tal
  • Målarstege, trä, 1900-tal
  • Målarstege, trä, 1900-tal
  • Målarstege, trä, 1900-tal
  • Målarstege, trä, 1900-tal

hopfällbar

  • Skick:färg, bruksslitage
  • Storlek:H 103 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK