Inkludera avslutade föremål
3d 0h
Schäslong, 18/1900-tal
10079
Schäslong, 18/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 0h
Matbord, runt, med marmorskiva
10080
Startbud200 SEK
3d 0h
Hylla /Etagere, hörn, 6 hyllplan
10099
Startbud200 SEK
3d 1h
Skrivbord samt karmstol, "Gustav" Anika Reuterswärd, Fogia
10142
Aktuellt bud1 400 SEK
3d 1h
Sideboard "Gustav" Anika Reuterswärd, Fogia
10141
Aktuellt bud1 700 SEK
3d 1h
6 st. stolar, Arne Jacobsen, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 2000-tal
10238
Aktuellt bud4 000 SEK
3d 1h
Trappall, 1900-talets andra hälft
10270
Aktuellt bud550 SEK
3d 1h
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
10208
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
10209
Bokvagn, Ergobjörn, 2000-tal
Aktuellt bud500 SEK
3d 1h
6 st stolar "Orkesterstolen"
10328
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
6 st stolar "Orkesterstolen"
10329
6 st stolar "Orkesterstolen"
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Vägghylla, stringtyp, 1900-tal
10411
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Klädhängare, "Pipes", 2000-tal
10470
Startbud200 SEK
3d 1h
Sittsäck, Fatboy
10091
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK
3d 1h
Sittsäck, Fatboy
10092
Sittsäck, Fatboy
Startbud200 SEK
3d 1h
1 par karmstolar, Gustaviansk stil
10100
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
6 st pinnstolar, vitmålade, 1900-tal
10101
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Fåtölj, Bruno Mathsson "Eva" renoveringsobjekt
10107
Aktuellt bud1 200 SEK
3d 1h
Serveringsvagn, 1900-tal
10108
Serveringsvagn, 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Hallsits med förvaring, 61 cm
10112
Hallsits med förvaring, 61 cm
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Tamburmajor, Ikea, 1900-tal
10114
Tamburmajor, Ikea, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 1h
Matsalsmöbel, bord, 6 st. stolar samt 2 iläggsskivor, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
10122
Aktuellt bud250 SEK
3d 1h
Vägghylla samt 2 st. piedestaler, "String typ" 1900-talets andra hälft
10127
Startbud200 SEK
3d 1h
10271
Aktuellt bud250 SEK
3d 1h
Ett stycke möbelskinn, Elmo
10237
Ett stycke möbelskinn, Elmo
Aktuellt bud400 SEK
3d 1h
Datorbord, Engelsk stil, 19/2000-tal
10301
Startbud200 SEK
3d 1h
Klädhängare, Habo
10239
Klädhängare, Habo
Startbud200 SEK
3d 1h
Väggspegel, guldram, 1900-tal
10241
Väggspegel, guldram, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Pottskåp, 18/1900-tal
10118
Pottskåp, 18/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Skrivbord "Trotten" IKEA, modern
10143
Startbud200 SEK
3d 2h
10144
Startbud200 SEK
3d 2h
Kontorsstol "Långfjäll" IKEA, modern
10145
Startbud200 SEK
3d 2h
10146
Startbud200 SEK
3d 2h
10147
Startbud200 SEK
3d 2h
10148
Startbud200 SEK
3d 2h
4 st stolar, 1900-tal, möjligen Italien
10110
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Vägghylla, String "Pocket", 2000-tal
10566
Aktuellt bud400 SEK
3d 2h
Kontinentalsäng, Viking, 180 cm
10519
Aktuellt bud3 200 SEK
3d 2h
Rökbord, 1930/40-rak
10492
Rökbord, 1930/40-rak
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Linneskåp, 1900-talets andra hälft
10491
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Sminkbord, rokokostil, 1900-tal
10488
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Badrumsskåp, modell LIS. Brevettato, Italien, 1900-talets andra hälft
10477
Startbud200 SEK
3d 2h
Väggspegel, 1970/80-tal
10476
Väggspegel, 1970/80-tal
Startbud200 SEK
3d 2h
Karm-/kontorsstol, 1900-tal
10475
Karm-/kontorsstol, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
10123
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets senare del
10288
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
1 par spegellampetter, 1900-talets första hälft
10360
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Papperskorg, Kartell Binasco, design Gino Colombini, Italien, 1900-talets senare del
10367
Startbud200 SEK