10334 Serveringsbricka, 1950-tal

Serveringsbricka, 1950-tal
  • Serveringsbricka, 1950-tal
  • Serveringsbricka, 1950-tal
  • Serveringsbricka, 1950-tal

intarsiadekor av rökverk, spelkort och drinkar, varierande ädelträ

  • Skick:bruksslitage, lagning handtag
  • Storlek:60*37 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK