- HusgerådRensa filter

10202
Kastrull "Astrid" Figgjo, Norge, 19/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK

10334
Serveringsbricka, 1950-tal
Aktuellt bud200 SEK

10461
Minigrytor samt äggkoppar, Le Creuset "Berså"
Aktuellt bud300 SEK

10526
Matberedare, Bosch, 1001 RS
Startbud200 SEK

10182
Serveringsbricka, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10106
Köksmaskin, Hugin, 1960/70-tal
Aktuellt bud200 SEK

10201
Lergryta "Fisk" Römertopf, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10648
Parti druvsaxar samt socker/kak- och istänger, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10628
Espressomaskin, Gaggia, modell Classic
Aktuellt bud200 SEK

10627
Kaffekvarn, DeLonghi, modern
Startbud200 SEK

10589
Kaffeservis, tvådelad, sockerskål samt mjölkkanna, 1900-tal
Startbud200 SEK

10366
3 st. serveringsbrickor, Silva, Sverige, 1970-tal
Startbud200 SEK