10389 Sekretär, Kina, 1900-talets slut

Sekretär, Kina, 1900-talets slut
  • Sekretär, Kina, 1900-talets slut

mahogny, reliefdekor av fåglar

  • Skick:bruksslitage, ett klaffstöd saknar fäste, repor och märken
  • Storlek:H 107, B 91, D 46 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK