10582 Bordfotogenlampa, 1900-talets första hälft

Bordfotogenlampa, 1900-talets första hälft
  • Bordfotogenlampa, 1900-talets första hälft

frostad glaskupa, oljehus i glas, fot i patinerad metall

  • Skick:nagg kupa, bruksslitage
  • Storlek:total höjd 56 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK