10389 Sekretär, Kina, 1900-talets slut

mahogny, reliefdekor av fåglar
- Skick:bruksslitage, ett klaffstöd saknar fäste, repor och märken
- Storlek:H 107, B 91, D 46 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |