10334 Serveringsbricka, 1950-tal

intarsiadekor av rökverk, spelkort och drinkar, varierande ädelträ
- Skick:bruksslitage, lagning handtag
- Storlek:60*37 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |