10178 Liten ljuskrona, möjligen Skultuna, 1900-tal

Liten ljuskrona, möjligen Skultuna, 1900-tal
  • Liten ljuskrona, möjligen Skultuna, 1900-tal

mässing, 5 ljushållare

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 12, ø 14 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK