10067 Paraplyställ, metall, 1900-tal

Paraplyställ, metall, 1900-tal
  • Paraplyställ, metall, 1900-tal

med en käpp och ett paraply

  • Skick:något sned, viss slitage
  • Storlek:H 61 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK