10702 Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft

Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft
  • Fåtölj, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft

mahogny, djuphäftat brunt läder, pärlspik i mässing

  • Skick:saknar en knapp, visst slitage, krackelering, repor, fläckar och märken

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK