10672 Plåtskåp samt hylla med hjul, 2000-tal

vitlackerad, kromad metall
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 104 & 120, B 37 & 40, D 40 & 30 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |