10669 Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov

Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov
  • Damskrivbord med uppsats, 1900-tal, renoveringsbehov

lövträ, beslag samt handtag i mässing

  • Skick:bruksslitage, lös skiva
  • Storlek:H 78-98, B 54.5, D 41 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK