10666 Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal

Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal
  • Byrå, nyrenässans, 18/1900-tal

mahogny, lås och handtag i mässing, flankerande kolonner

  • Skick:visst slitage, repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 85, B 103, D 50 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK