10658 6 st. tallrikar, Wood & Sons Burslem, England, 1900-tal

6 st. tallrikar, Wood & Sons Burslem, England, 1900-tal
  • 6 st. tallrikar, Wood & Sons Burslem, England, 1900-tal

stengods, dekor av "Dragons, Lancers och Hussars officerare" vinröd kant

  • Skick:bruksslitage, viss krackelering
  • Storlek:ø 28 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK