10632 Serveringskärl för kaffe, 18/1900-tal

Serveringskärl för kaffe, 18/1900-tal
  • Serveringskärl för kaffe, 18/1900-tal

koppar, kranar i mässing, trähandtag

  • Skick:bruksslitage, skada vid kran, bucklor, repor och märken
  • Storlek:H 35, ø 33 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK