10625 4 st. flaskor/pluntor, 1900-tal

färgat glas
- Skick:en saknar kork, en har skadad kor som sitter fast, bruksslitage
- Storlek:H 17-25 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |