10622 Paketvåg, Svenskt fabrikat HRL, 1900-talets första hälft

rödmålat gjutjärn, mässing, 5 kg.
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 14 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |