10608 Ljuskrona "Haga-modell" 1900-tal

Ljuskrona "Haga-modell" 1900-tal
  • Ljuskrona "Haga-modell" 1900-tal

mässing, prismor, 7 ljuspunkter

  • Skick:bruksslitage, delvis sned
  • Storlek:ca. H 75, ø 55 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK