10602 Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal

Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal
  • Trälåda, för mattransport, 1950/60-tal

märkt OSS. Emellan Smørregåsen, Sveavägen 88

  • Skick:bruksslitage, saknar låsrem
  • Storlek:35*35*35 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK