10599 Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft

Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft
  • Vägghylla "Stringtyp" 1900-talets andra hälft

gavlar i smide, hyllplan i furu

  • Skick:bruksslitage, vissa repor och märken
  • Storlek:H 77, B 69, D 17,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK