10590 Matservis, KP Karlskrona, 1900-talets mitt

porslin, dekor av stiliserad blomma, förgylld bård
- Skick:bruksslitage
- Storlek:ca. 55 delar
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |