10539 Matta, orientalisk, Kina, 1900-tal

ull, brun/röd/beige toner, dekor inspirerad av kinesiskt porslin
- Skick:bruksslitage, viss smuts
- Storlek:155*93 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |