- Mattor, textil, klädesplaggRensa filter

10228
1 par vinterskor, "Icebug" Ortholite Hybrid
Aktuellt bud200 SEK

10105
Jacka/Parkas, Tommy Hilfiger Collection, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10474
2 st mattor, röllakan, ca 195*137 cm
Aktuellt bud250 SEK

10155
1 par Jeans, "Nick" Jacob Cohën, Italien
Aktuellt bud350 SEK

10156
Anorak, Patagonia, Primaloft
Aktuellt bud350 SEK

10157
Herr- samt damjacka, PeakPerformance, W Helium HJ samt Down lin J
Aktuellt bud200 SEK

10158
Herrjacka Pierre Cardin, modell 48400
Startbud200 SEK

10159
2 st. herrjackor, Boomerang, modell 7035 dunjacka och 7091 microftjacka
Startbud200 SEK

10172
Brudklänning, oidentifierat fabrikat, 1900-tal
Startbud200 SEK

10235
1 par kängor, Hugo Boss, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK

10473
Matta, handknuten, ca 180*115 cm
Startbud200 SEK

10140
Matta, Wellington typ, ca 3*3 m
Startbud200 SEK

10184
Gardinkappa "Golden Lilly" William Morris
Aktuellt bud200 SEK

10409
Överkast, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10466
Parti damskor & stövlar, strl 37/38
Aktuellt bud500 SEK

10636
Matta, Kina, ca 240*150 cm
Aktuellt bud200 SEK

10132
Maskinvävd matta, orientalisk, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK

10233
5 par skor "Sneakers" Vans och Converse, moderna
Startbud200 SEK

10428
Stormhatt med hattask, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK

10506
Vinterkappa, Röhnisch
Aktuellt bud200 SEK

10507
Parti damkläder, byxor, blusar m.m. ca. 60 delar
Aktuellt bud200 SEK

10508
Parti damkläder, jackor, tvådelade byx- och kjoldressar m.m. ca. 85 delar
Aktuellt bud200 SEK

10510
2 st. mörkläggningsgardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK

10511
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK

10512
Kväll- samt daggardin, 2000-tal
Startbud200 SEK

10513
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK

10522
Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal
Startbud200 SEK

10523
Matta, 400*180 cm
Aktuellt bud200 SEK

10534
Matta, Gabbeh, 1900-talets senare del
Startbud200 SEK

10536
Handknuten gallerimatta, orientalisk
Aktuellt bud250 SEK

10539
Matta, orientalisk, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK

10554
Maskinvävd matta, orientalisk
Aktuellt bud200 SEK

10557
Matta, röllakan, IS, sliten
Startbud200 SEK

10548
Handknuten matta, orientalisk, Pakistan
Aktuellt bud300 SEK

10541
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK

10192
Parti linne, dukar och servetter, 1900-tal
Startbud200 SEK

10191
Parti äldre handdukar, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10663
Rölakansmatta, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10662
Startbud200 SEK

10643
Matchtröja "Bengtsson" Sverige, med autografer
Aktuellt bud200 SEK

10556
Matta, orientalisk, smutsig
Aktuellt bud250 SEK

10552
Ryamatta, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK

10550
Startbud200 SEK

10549
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud250 SEK

10545
Kinamatta, 1900-tal
Startbud200 SEK

10543
Matta, Ghoum, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK

10540
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK

10537
Kinamatta, 1900-talets senare del
Startbud200 SEK