Inkludera avslutade föremål
3d 1h
1 par vinterskor, "Icebug" Ortholite Hybrid
10228
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Jacka/Parkas, Tommy Hilfiger Collection, 19/2000-tal
10105
Startbud200 SEK
3d 1h
2 st mattor, röllakan, ca 195*137 cm
10474
Aktuellt bud250 SEK
3d 1h
1 par Jeans, "Nick" Jacob Cohën, Italien
10155
Aktuellt bud350 SEK
3d 1h
Anorak, Patagonia, Primaloft
10156
Anorak, Patagonia, Primaloft
Aktuellt bud350 SEK
3d 1h
Herr- samt damjacka, PeakPerformance, W Helium HJ samt Down lin J
10157
Aktuellt bud200 SEK
3d 1h
Herrjacka Pierre Cardin, modell 48400
10158
Startbud200 SEK
3d 1h
2 st. herrjackor, Boomerang, modell 7035 dunjacka och 7091 microftjacka
10159
Startbud200 SEK
3d 1h
Brudklänning, oidentifierat fabrikat, 1900-tal
10172
Startbud200 SEK
3d 1h
1 par kängor, Hugo Boss, 1900-talets andra hälft
10235
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Matta, handknuten, ca 180*115 cm
10473
Startbud200 SEK
3d 2h
Matta, Wellington typ, ca 3*3 m
10140
Startbud200 SEK
3d 2h
Gardinkappa "Golden Lilly" William Morris
10184
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Överkast, 1900-tal
10409
Överkast, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
3d 2h
Parti damskor & stövlar, strl 37/38
10466
Aktuellt bud500 SEK
3d 2h
Matta, Kina, ca 240*150 cm
10636
Matta, Kina, ca 240*150 cm
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Maskinvävd matta, orientalisk, 1900-tal
10132
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
5 par skor "Sneakers" Vans och Converse, moderna
10233
Startbud200 SEK
3d 3h
Stormhatt med hattask, 1900-talets första hälft
10428
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Vinterkappa, Röhnisch
10506
Vinterkappa, Röhnisch
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Parti damkläder, byxor, blusar m.m. ca. 60 delar
10507
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Parti damkläder, jackor, tvådelade byx- och kjoldressar m.m. ca. 85 delar
10508
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
2 st. mörkläggningsgardiner, 2000-tal
10510
Startbud200 SEK
3d 3h
1 par gardiner, 2000-tal
10511
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Kväll- samt daggardin, 2000-tal
10512
Startbud200 SEK
3d 3h
1 par gardiner, 2000-tal
10513
1 par gardiner, 2000-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Gallerimatta, NTK Atelier, Sverige, 2000-tal
10522
Startbud200 SEK
3d 3h
Matta, 400*180 cm
10523
Matta, 400*180 cm
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Matta, Gabbeh, 1900-talets senare del
10534
Startbud200 SEK
3d 3h
Handknuten gallerimatta, orientalisk
10536
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Matta, orientalisk, Kina, 1900-tal
10539
Aktuellt bud300 SEK
3d 3h
Maskinvävd matta, orientalisk
10554
Maskinvävd matta, orientalisk
Aktuellt bud200 SEK
3d 3h
Matta, röllakan, IS, sliten
10557
Matta, röllakan, IS, sliten
Startbud200 SEK
3d 3h
Handknuten matta, orientalisk, Pakistan
10548
Aktuellt bud300 SEK
3d 3h
Handknuten matta, orientalisk
10541
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK
3d 3h
Parti linne, dukar och servetter, 1900-tal
10192
Startbud200 SEK
3d 3h
Parti äldre handdukar, 1900-tal
10191
Aktuellt bud250 SEK
3d 4h
Rölakansmatta, 1900-talets andra hälft
10663
Startbud200 SEK
3d 4h
10662
Startbud200 SEK
3d 4h
Matchtröja "Bengtsson" Sverige, med autografer
10643
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Matta, orientalisk, smutsig
10556
Matta, orientalisk, smutsig
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Ryamatta, 1900-talets andra hälft
10552
Startbud200 SEK
3d 5h
10550
Startbud200 SEK
3d 5h
Handknuten matta, orientalisk
10549
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud250 SEK
3d 5h
Kinamatta, 1900-tal
10545
Kinamatta, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 5h
Matta, Ghoum, orientalisk
10543
Matta, Ghoum, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK
3d 5h
Handknuten matta, orientalisk
10540
Handknuten matta, orientalisk
Aktuellt bud450 SEK
3d 5h
Kinamatta, 1900-talets senare del
10537
Startbud200 SEK