10537 Kinamatta, 1900-talets senare del

Kinamatta, 1900-talets senare del
  • Kinamatta, 1900-talets senare del

beige/rosa toner, dekor av Shou-symboler

  • Skick:bruksslitage, smutsad
  • Storlek:156*90 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK