10533 Resegarderob, 1900-talets mitt

Resegarderob, 1900-talets mitt
  • Resegarderob, 1900-talets mitt

metallskodda hörn, träribbor, flertalet hotelletiketter

  • Skick:saknar nyckel och galgar, trasiga fästen, slitage, repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 76, B 47, D 26 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK