10533 Resegarderob, 1900-talets mitt

metallskodda hörn, träribbor, flertalet hotelletiketter
- Skick:saknar nyckel och galgar, trasiga fästen, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 76, B 47, D 26 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |