10532 Väggpendyl, s.k. Cartellur, Louis XVI-stil, 1900-tal

brännförgylld metall
- Skick:bruksslitage, saknar pendel och nyckel
- Storlek:H 54 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |