Inkludera avslutade föremål
3d 0h
Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt
10130
Startbud200 SEK
3d 1h
Skeppsur, troligen Kina, 1900-tal
10358
Startbud200 SEK
3d 1h
Parti klockor/ armbandsur, varierande fabrikat, design och ålder
10129
Startbud200 SEK
3d 1h
Lådkamera, Monopol, 1900-talets början
10137
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Stort parti klockarmband, varierande modell och design
10447
Aktuellt bud500 SEK
3d 2h
Kikare, Swarovski-Optik, Tirol
10638
Aktuellt bud1 000 SEK
3d 2h
Kamera, Konica, Autoreflex TC
10429
Kamera, Konica, Autoreflex TC
Startbud200 SEK
3d 2h
Bordsur, nyrenässans, 1900-talets första hälft, troligen Tyskland
10430
Aktuellt bud450 SEK
3d 3h
Parti armbandsur, bl. a. Henley m. fl. 1900-tal
10441
Aktuellt bud250 SEK
3d 3h
Väggpendyl, s.k. Cartellur, Louis XVI-stil, 1900-tal
10532
Aktuellt bud900 SEK
3d 3h
Videokamera, Panasonic, HC-VXF1
10426
Aktuellt bud1 000 SEK
3d 3h
3 st. Schackklockor, bl. a. Gardé
10685
Startbud200 SEK
3d 3h
Golvur, 1900-tal
10668
Golvur, 1900-tal
Startbud200 SEK
3d 3h
Parti filmkameror m.m.
10659
Parti filmkameror m.m.
Startbud200 SEK
3d 4h
Parti kameror & filmkameror
10211
Parti kameror & filmkameror
Aktuellt bud200 SEK
3d 4h
Parti diverse elektronik, filmkameror, telefoner samt läsplattor
10657
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Tripod, Hama
10410
Tripod, Hama
Startbud200 SEK
3d 5h
Golvur, Exacta, Sverige, 19/2000-tal
10391
Startbud200 SEK
3d 5h
3 st. kameror Minolta, 7000, Hi-Matic F och 505 SI
10376
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti fotoutrustning, filmkameror m.m. varierande fabrikat
10348
Startbud200 SEK
3d 5h
Parti fotoutrustning, varierande fabrikat
10298
Startbud200 SEK
3d 5h
3 st. äldre lådkameror, bl. a. Kodak, 18/1900-tal
10291
Startbud200 SEK
3d 5h
10283
Aktuellt bud200 SEK
3d 5h
Parti kameratillbehör, Minolta
10281
Startbud200 SEK
3d 5h
2 st. film/kamerastativ, Velbon och Heiwa
10279
Startbud200 SEK
3d 5h
2 st. kamerastativ, Field Chaser och Cullman
10278
Startbud200 SEK