- Klockor, kamerorRensa filter

10130
Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK

10358
Skeppsur, troligen Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK

10129
Parti klockor/ armbandsur, varierande fabrikat, design och ålder
Startbud200 SEK

10137
Lådkamera, Monopol, 1900-talets början
Aktuellt bud200 SEK

10447
Stort parti klockarmband, varierande modell och design
Aktuellt bud500 SEK

10638
Kikare, Swarovski-Optik, Tirol
Aktuellt bud1 000 SEK

10429
Kamera, Konica, Autoreflex TC
Startbud200 SEK

10430
Bordsur, nyrenässans, 1900-talets första hälft, troligen Tyskland
Aktuellt bud450 SEK

10441
Parti armbandsur, bl. a. Henley m. fl. 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK

10532
Väggpendyl, s.k. Cartellur, Louis XVI-stil, 1900-tal
Aktuellt bud900 SEK

10426
Videokamera, Panasonic, HC-VXF1
Aktuellt bud1 000 SEK

10685
3 st. Schackklockor, bl. a. Gardé
Startbud200 SEK

10668
Golvur, 1900-tal
Startbud200 SEK

10659
Parti filmkameror m.m.
Startbud200 SEK

10211
Parti kameror & filmkameror
Aktuellt bud200 SEK

10657
Parti diverse elektronik, filmkameror, telefoner samt läsplattor
Aktuellt bud200 SEK

10410
Tripod, Hama
Startbud200 SEK

10391
Golvur, Exacta, Sverige, 19/2000-tal
Startbud200 SEK

10376
3 st. kameror Minolta, 7000, Hi-Matic F och 505 SI
Startbud200 SEK

10348
Parti fotoutrustning, filmkameror m.m. varierande fabrikat
Startbud200 SEK

10298
Parti fotoutrustning, varierande fabrikat
Startbud200 SEK

10291
3 st. äldre lådkameror, bl. a. Kodak, 18/1900-tal
Startbud200 SEK

10283
Aktuellt bud200 SEK

10281
Parti kameratillbehör, Minolta
Startbud200 SEK

10279
2 st. film/kamerastativ, Velbon och Heiwa
Startbud200 SEK

10278
2 st. kamerastativ, Field Chaser och Cullman
Startbud200 SEK