10518 Skrivbord, ROL Ergo AB, höj- och sänkbart

2022, skiva i fanerat trä, underrede svärtad metall
- Skick:bruksslitage
- Storlek:180*80 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |