10512 Kväll- samt daggardin, 2000-tal

Kväll- samt daggardin, 2000-tal
  • Kväll- samt daggardin, 2000-tal

grå samt beige textil

  • Skick:ej examinerat, bruksslitage
  • Storlek:291*286 och 295*293,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK