10509 Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft

Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft
  • Karmstol "Småland" Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft

björk

  • Skick:större lagning höger bakben, ojämn, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK