10502 Pelarbord, 1900-talets första hälft

oval form, senare vitmålad
- Skick:saknar iläggsskiva, visst slitage, torrsprickor, repor, fläckat och märken
- Storlek:H 75, L 106, B 78 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |