10501 Fällbord, 1900-talets första hälft

skiva fanerad med alrot på blindträ av furu, underrede av lövträ
- Skick:visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 75, 45*45 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |